10 lipca 2004

DENTOPOLIS 2004

W dn. 21-23 maja br. w Centrum Kongresowym Exbud-Kielce odbył się II Festiwal Stomatologii Estetycznej – Dentopolis 2004.

Uczestniczyło w nim 600 lekarzy stomatologów oraz 250 techników i asystentek stomatologicznych. Mieliśmy okazję wysłuchać 36 referatów (40 godzin wykładów najlepszych europejskich specjalistów). Uczestnikom zaproponowano też 15 warsztatów praktycznych (30 godzin).
Zespół 29 wykładowców, których spotyka się tylko na największych światowych kongresach, podzielił się z nami ogromną wiedzą. W trakcie festiwalu odbyło się także seminarium dla asystentek stomatologicznych i – po raz pierwszy – sesja dla lekarzy i techników: „Techniki i technologie nowoczesnej stomatologii” oraz seminarium „Estetyka w implantologii”.
Festiwal Quintessenz to również prezentacja produktów firm stomatologicznych – można było dokonać zakupów po naprawdę atrakcyjnych cenach.
Wszyscy uczestnicy festiwalu otrzymali Certyfikaty Quintessenz.
Jestem pod wielkim wrażeniem doskonałego przygotowania kongresu. Myślę, że uczestnicy są podobnego zdania i spotkamy się po raz kolejny – na Dentopolis 2005. Ü

Archiwum