12 grudnia 2022

Świąteczny nastrój… Start!

Lekarskie Mikołajki w tym roku cieszyły się rekordowym zainteresowaniem. Po raz pierwszy zorganizowane zostały w czterech terminach i aż w trzech miejscach! Mogło wziąć w nich udział ponad 800 dzieci. Bawiły się w Warszawie, Opinogórze i Radomiu. Wszędzie przygotowano dla nich moc atrakcji i panował świąteczny nastrój.

W Warszawie i Radomiu wspólnie poszukiwaliśmy Świętego Mikołaja. Obecne na imprezie elfy poprowadziły warsztaty żonglerskie i cyrkowe, balonowe show oraz pokaz iluzji. Dzieci mogły również zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem. Dla najmłodszych były świąteczne przebrania i drobne upominki.

Nie możemy się ograniczać do roli sprawnie funkcjonującego urzędu. Zależy nam na integracji społeczności lekarskiej. Dlatego organizujemy spotkania wspierające pasje, ale także życie rodzinne lekarzy. O tym, jak bardzo są to inicjatywy potrzebne w naszym zawodzie, świadczy właśnie rekordowa frekwencja na Lekarskich Mikołajkach, które w tym roku po raz pierwszy zorganizowaliśmy również poza Warszawą – mówi Piotr Pawliszak, prezes ORL w Warszawie.

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum