31 stycznia 2020

Zimowe Spotkania Lekarskie w Kampinosie

Kulig bez śniegu? Czemu nie! Wystarczyło sanie zastąpić wozami. W I Zimowych Spotkaniach Lekarskich w Kampinosie bardziej od zimowej aury liczył się dobry klimat dla rodzinnego spędzania wolnego czasu, integracji środowiska lekarskiego oraz wymiany doświadczeń i spostrzeżeń z codziennej praktyki.

Z atrakcji przygotowanych przez naszą izbę w pięknych okolicznościach przyrody korzystały dzieci i ich rodzice. Chłód i wiatr nikomu nie przeszkadzał. Po „podróży” po parku można było ogrzewać się przy ognisku, upiec kiełbaskę, spróbować oscypka, popijać gorącą herbatę z aromatycznymi przyprawami. Lubiących spacery po najważniejszych punktach okolicy oprowadzał przewodnik. Zainteresowani ciekawostkami multimedialnymi mogli odwiedzić Centrum Edukacji Kampinoskiego Parku Narodowego. Do dyspozycji najmłodszych był plac zabaw, nieco starsi z pomocą instruktorów budowali karmniki dla ptaków. Rodzinne chwile umilała muzyka.

Lista zgłoszeń na Zimowe Spotkania Lekarskie w Kampinosie zapełniła się błyskawicznie. Miło było nam gościć w Izabelinie zarówno osoby, które już wcześniej miały okazję uczestniczyć w naszych imprezach, jak i nowe twarze. W tym samym miejscu zobaczymy się niebawem. 16 maja planujemy tu rajd rowerowy, więc warto już zacząć dbać o kondycję. Zapraszamy na to i wszystkie inne nasze wydarzenia! 

Renata Jeziółkowska

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum