26 czerwca 2023

Rodzinnie z OIL w Warszawie w Parku Julinek

To była pierwsza tak duża impreza w historii OIL w Warszawie, zorganizowana dla całych rodzin lekarskich. Spotkaliśmy się z kolegami i koleżankami, których nie widzieliśmy od dłuższego czasu, mogliśmy powspominać i wspólnie spędzić miłe chwile. Mamy sygnały, że impreza została odebrana wyjątkowo pozytywnie, i wierzę, że lekarze i lekarze dentyści chętnie wezmą udział w kolejnych – podkreśla Piotr Pawliszak, prezes OIL w Warszawie.

tekst Piotr Kołczyk

Pod koniec maja w Parku Julinek przygotowaliśmy wiele atrakcji dla młodszych i starszych gości, m.in. wesołe miasteczko, pole do minigolfa, ściankę wspinaczkową, kącik dla maluchów. Mamy nadzieję, że zdjęcia z fotobudki jeszcze długo będą przypominać Wam ten dzień.

Sylwia Szewczak, dyrektor Biura OIL w Warszawie, mówi: – Nie ukrywam, że spotkanie w Parku Julinek było dużym wyzwaniem organizacyjnym. Pierwszy raz w historii OIL w Warszawie przygotowaliśmy imprezę na prawie tysiąc osób. Cieszy mnie, że zdołaliśmy sprostać zadaniu i sprawić, że lekarskie rodziny bawiły się świetnie.

Spotkanie miało szczególne znaczenie, ponieważ zorganizowaliśmy je, by wspólnie spędzać  czas przeznaczony dla rodziny. Reakcje i opinie uczestników były niezwykle pozytywne. Wierzę, że zrodziła się między nami więź i umocniły wcześniejsze relacje.

Impreza odniosła tak duży sukces, że widzimy potrzebę integracji środowiska z rodzinami. Dlatego planujemy cykliczne spotkania. O kolejnych będziemy informować w naszych mediach społecznościowych, zachęcamy więc do ich śledzenia.

Forum dyskusyjne - napisz komentarz

Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Archiwum