28 sierpnia 2015

VI Rodzinny Piknik Integracyjny Samorządów Zaufania Publicznego

13 czerwca br. odbyła się w Starej Miłosnej, w miejscu stacjonowania Szwadronu Kawalerii Kompanii Honorowej Wojska Polskiego, plenerowa impreza – VI Rodzinny Piknik Integracyjny Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego. Przedstawiciele samorządów uroczyście ją otworzyli i dokonali symbolicznego przekazania przewodnictwa Forum Samorządów Zawodów Zaufania Publicznego. Buzdygan, jako symbol prezydencji, wręczyła swojemu następcy Włodzimierzowi Chruścikowi, dziekanowi Okręgowej Izby Radców Prawnych, ustępująca z funkcji prezes Okręgowej Izby Aptekarskiej w Warszawie Alina Fornal. Imprezę prowadził Stanisław Banasiuk, który swym humorem rozgrzewał gości.

Organizatorzy tradycyjnie zadbali o wysoki poziom artystyczny. Koncert rozpoczął się od występu Zakładowej Orkiestry Dętej Gedeon Richter z Grodziska Mazowieckiego pod dyrekcją Jerzego Wysockiego. Atrakcją dla najmłodszych było spotkanie z Panem Brzechwą, który zrobił Wielkie Show. Dwukrotnie na scenę wkraczali muzycy z zespołu Boba Jazz Band. Ponownie, jak w roku ubiegłym, swoją obecnością zaszczycili nas: zespół Hamak, którego liderem jest Mirosław Kalisiewicz, i rockman kardiochirurg Zygmunt Kaliciński z zespołem HLA. Niekwestionowaną gwiazdą był Sebastian Karpiel-Bułecka i zespół Zakopower, którzy ściągnęli pod scenę największą rzeszę fanów.
Oprócz rewelacyjnej muzyki na wszystkich uczestników, tych młodszych i tych starszych, czekały liczne zabawy i atrakcje.
Zapraszamy na kolejne imprezy!

Kamil Karolak